Náš příběh

Od roku 1998 jsme Rodinný hotel „U Studánky“. Pyšníme se tímto názvem zvláště proto, že se u nás opravdu cítíte „jako doma“ a tento rodinný přístup vycítíte na každém kroku. Celý hotel je prosycen pohodovou atmosférou a klidným relaxačním prostředím. Naše práce je naším druhým domovem a přistupujeme k ní opravdu s láskou a citem. Vy všichni jste naší rodinou. Prožíváme s Vámi všechny starosti i slasti všedního života a vždy se opět těšíme na další shledání.

Práce číšníka nebo servírky není pouze o obsluze, ale i o milém úsměvu a vlídném slovu. Anička Vám přinese kávu dříve, než o ni požádáte a Renatčiny čepičky na pivu jsou jak sněhové závěje. Lucka Vás oblaží milým úsměvem a dobrosrdečností a Deniska??? Ta by Vám snesla modré z nebe.

Děti si hrají v dětském koutku a často se přijdou pochlubit svými malířskými výkony. Od hraní je může odlákat pouze vůně skvělých tvarohových knedlíků s jahodami od Drahušky, po kterých se jen zapráší anebo úžasné horké maliny se zmrzlinou od Moničky. Pokud jste k nám nepřijeli jen na dobrý oběd či večeři, tak po snědení Kančí kýty se šípkovou omáčkou a knedlíkem od našeho mistra kuchaře Bohdana či po Vepřu – knedlu – zelu od Johanky, Vás do útulného pokojíčku ubytuje s vlídným úsměvem a srdcem na dlani paní Pavla, naše nikdy nezapadající sluníčko paní Hanka anebo sám pan vedoucí Dalibor se svým osobitým smyslem pro humor.

Tak jak je čistý vzduch v Horní Lomné a křišťálová voda ve studánce, tak se snaží naše Milku s Janičkou, aby bylo v každém pokoji čisto, útulno a vyvětráno.

V našem hotýlku se můžete vyspat v jednom z 21 pokojů, odpočívat na terase mezi muškáty při čtení u bylinkového čaje nebo dobrého piva a kdyby Vám snad bylo chladno, nabídneme grog nebo svařené víno.

Horní Lomná je úžasným místem pro turisty i cyklisty. Pokud Vás zrovna nenapadá, kam se vydat na tůru, ochotně Vám pomohou v kanceláři hotelu.

Po horské túře potřebuje unavené tělo nabrat síly. K tomu výborně poslouží naše malá sauna či vířivá vana. Po tomto relaxu Vám ovšem opět vytráví a tak šup šup na večeři!

Dědečkové s vnoučaty a vášniví vodomilové jistě ocení bazén, který máme pro Vás připravený v letních měsících. A jak už to tak bývá u vody je žízeň. Naši letní agenti Anička s Verčou Vás občerství chlazeným Kozlíkem, čepovaným ochuceným birellem, ledovým frappé anebo točenou zmrzlinou.

“ A naše motto??? Všude dobře, ale na Studánce nejlépe“