Náš příběh

Od roku 1998 jsme rodinný hotel „U Studánky“. Nejsme hotel jako každý jiný, náš stálý personál Vás s otevřenou náručí vítá již téměř dvacet let. Celý hotel je prosycen vůní křupavé pečeně, čerstvých koláčů… v troubě se pořád něco peče. Naše práce je naším druhým domovem a pro mnohé i téměř trvalým bydlištěm. A vy všichni jste naší rodinou. Prožíváme s Vámi všechny starosti i slasti všedního života a vždy se opět těšíme na shledání.

Při příjezdu Vás už z terasy vítá neúnavný Romek, který Vám pomůže se zavazadly s neuvěřitelnou ochotou, zatímco pro Vás Andrejka připravuje s profesionální lehkostí cappuccino. Děti si hrají v dětském koutku a často se přijdou pochlubit svými malířskými výkony. Od hraní je může odlákat pouze vůně skvělých palačinek s borůvkami od Zuzky, po kterých se jen zapráší. (Mimochodem, borůvkami a houbami nás zásobuje náš soused Toník a sezónní suroviny kupujeme od místních dodavatelů.) Pokud jste k nám nepřijeli jen na dobrý oběd či večeři, tak po snězení domácí uzené kýty se švestkovou omáčkou a knedlíkem či jiné laskomině z Johančiny kuchyně, Vás do útulného pokoje ubytuje … a pozor! Tady máte na výběr: Usměvavá Evička, která pro Vás udělá co Vám na očích vidí, přívětivá Hanička, která svou pozitivní energií zažene všechny Vaše chmury anebo Jolanka, která si jen tak odběhla od plotny.

Tak jak je čistý vzduch v Horní Lomné a křišťálová voda ve studánce, tak se snaží naše Marcelka s Monikou aby bylo v každém pokoji čisto, útulno a vyvětráno.

Ke studánce se zázračnou vodou je to jen pár kroků, máte ji na dohled z restaurace. Kdyby se Vám tam nechtělo, vodu z ní Vám doneseme ve džbánku.

V našem hotýlku se můžete vyspat v jednom z 21 pokojů, odpočívat na terase mezi muškáty při čtení u bylinkového čaje, a když bývá k večeru chladno, můžete se na balkóně zabalit do deky a pozorovat jak zapadá slunce nad Horní Lomnou.

Po horské túře potřebuje unavené tělo nabrat síly, k tomu dobře poslouží naše malá sauna s vířivkou.

A kam na túru? To Vám poradí Esterka, protože když není v hotelu, zcela jistě je někde na kopcích, kterých máme v Beskydech dostatek.

Dědečkové s vnoučaty a vášniví vodomilové jistě ocení bazén, který máme pro Vás připravený v letních měsících. A jak už to tak bývá u vody je žízeň. Naši letní agenti Ráchelka s Jirkou Vás občerství chlazeným Radegastem, ledovým frappé s vanilkovou zmrzlinou anebo nečekanou vodní sprchou po jejich skoku do bazénu.

„Buď u nás vítán a buď sám sebou. Pokud jsi přítelem, otevíráme Ti náruč i srdce, pokud jsi nezvaný, dlouho jím nebudeš, pokud jsi nepřítel, svou láskou Tě přemůžeme.“